דלאוור

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- דלאוור

נכס למכירה בדלאוור

הוא גובל דרומה ומערבה עם מרילנד, לצפון מזרח עם ניו ג 'רזי ומצפון עם פנסילבניה.

מדינת דלאוור ידועה בכינוי "המדינה הראשונה" משום שהיא מתייחסת לתפקידה כמושבות האמריקאיות הראשונות שאישררו את החוקה והצטרפה לאיחוד בשנת 1787. דלאוור היא המדינה השישית המאוכלסת ביותר בארצות הברית. יתר על כן, היא המדינה היחידה עם רק שלוש מחוזות: טירה חדשה, קנט ו Sussex.

דלוור היא אולי הידועה ביותר להיות הראשון להיכנס שני צעדים עסקיים חשובים: מעל 50% מכלל החברות האמריקאיות הנסחרות בארה"ב ו 64% של 500 חברות Fortune שולבו

דלאוור. כתוצאה מכך, מסים מייצג את המקור השני של ההכנסות עבור דלאוור לאחר מס הכנסה.

דלאוור אינה מוכשרת במיוחד למשאבים טבעיים ומוקשת כלכלית בשל גודלה, אך דלאוור מטפחת בגאווה נישה מכריעה במגזר השירותים העסקיים, ומציעה מבנה מס ידידותי וגמיש ומערכת משפט זוכה להכרעה, שופט במקום חבר מושבעים. דלאוור משכה אינספור חברות מחוץ למדינה כמו אפל, קוקה קולה, פורד ופייסבוק להשתלב במדינה.

דלאוור מציעה גם חוקים נעימים מעניינים, אשר משכו אליה מנפיקי כרטיסי אשראי בארץ, כולל בנק אוף אמריקה, צ'ייס, ברקליס ו- ING Direct.

משרות ששולמו היטב במגזר הפיננסי והמדעי הפכו את דלוור למדינה עשירה מבחינה היסטורית. עם זאת, נכסים למכירה דלאוור, במטרופולין של וילמינגטון ו דובר להישאר יחסית זול בהשוואה למחירי הבתים מרילנד השכנה וניו ג'רזי.

האקלים של דלאוור ממוזג, יש לו מישור החוף, מאופיין גבעות, מרעה בצפון, שטחים ביצה מדרום וחופים חוליים לאורך החוף. במהלך התקופה הקולוניאלית, דלוור טיפחה טבק, אבל היום החקלאים לייצר כמויות צנועות של חיטה כגון תירס, סויה, חיטה, תפוחי אדמה ותפוחים.

עם 22 מיילים של קו החוף, דלוור היתרונות של תנועה משמעותית בקיץ התיירות ממדינות אחרות של מרכז האוקיינוס ​​האטלנטי. Rehoboth ביץ ', רק 120 קילומטרים מוושינגטון, ד.ק., מכנה את עצמה "בירת הקיץ של האומה" בשל הפופולריות שלה כיעד חופשה של תושבי Beltway.

המטוטלת של שוק הנדל"ן דלוור נראה נדנדה לטובת המוכרים המעוניינים רכוש למכירה בדלאוור.

המחיר הממוצע של נכס למכירה דלאוור עלה 3.9% במהלך שלושת החודשים הראשונים של 2018, הקפיצה הגדולה ביותר בכל מדינה למעט אורגון. מתווכים וקונים הביתה בחודש שעבר אמרו שהם רואים מחסור פתאומי של מלאי, כלומר, מספר הבתים בשוק, אשר יצר גל בלתי צפוי המחירים.

אפילו עם הגידול הנוכחי, נכס למכירה מחירי דלאוור עלו ב% 16 זועף במהלך השנים האחרונות%.

השוק המקומי של דלאוור קפץ לאחרונה, בשנה שעברה, כאשר המחירים עלו רק ב -2.2% ב -12 החודשים שקדמו ל -1 באוקטובר.

צמיחה איטית זו נגרמה כנראה על ידי מספר גדול של בתים טרפה או נמכר עם קושי במחירי מכירות אש.

אם חלמתם על התחלה חדשה בדלוור, התחלתם לחפש נכס למכירה בדלוור, בייחוד בווילמינגטון, דובר, בלפונטה או ג'ורג'טאון, תשמחו לדעת שאתם בדרככם כי 2018 מבטיחה להיות שנה טובה לקנות נכס למכירה בדלאוור עבור מגוון רחב של סיבות.

הסיבה הראשונה היא כי הריבית צפויה להמשיך לעלות במהלך 11 החודשים הבאים, לפחות שניים עד ארבעה פעמים יותר. למעשה, קונים יכולים לצפות בריבית של 5% עד סוף השנה.

 אם אתה ממתין זמן רב מדי אתה יכול בסופו של דבר ההוצאות יותר על אותו נכס למכירה בדלאוור. ובעוד מחירים אלה עלו במהירות בחודשים האחרונים, 2018 יתחילו למתן את הקצב. מחירי הבתים ימשיכו לעלות, אבל לא מהר כמו שהם היו. רכישת נכס למכירה בדלאוור בשנת 2018 היא צעד נבון חכם תחסוך לך בזמן שאתה צופה הערכים לעלות.

יותר בתים יחזרו לשוק, עם רוב ההתאוששות הולך מאמצע למעלה, כלומר, יהיה לך הרבה יותר לבחירה כאשר אתה מתחיל את החיפוש שלך בדלוור.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB